.SkyGame

.SkyGame - Jedyny taki serwer!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-04-21 15:38:34

JCOB
Zbanowany
Dołączył: 2017-04-21
Liczba postów: 0
Windows 7Firefox 52.0

Rekrutacja Na Moderatora

Nick w grze:
Login:
Wiek:
Staż na MTA:
Ortografia(0-10):
Staż na serwerze:
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań):
Co zrobisz na serwerach:
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:
Czy byłeś kiedyś modem:
Napisz coś o sobie(min.7zdań):


-- Podania piszemy w odpowiedziach!

Offline

#2 2017-04-21 18:04:16

Xolox
Użytkownik
Dołączył: 2017-04-21
Liczba postów: 1
WindowsChrome 57.0.2987.133

Odp: Rekrutacja Na Moderatora

Login:Xolox
Wiek:14
Staż na MTA:5 LAT
Ortografia(0-10):9,5
Staż na serwerze:no z 20 minut
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań):Człowieku miałem 3 serwery 5 razy administratorem  i 7 razy modem [dblpt]).Jestem miły I Fajny oraz bardzo dobry dla graczy.Pomagam im w sytuacjach różnych życiowych np ;p.Jestem no bardzo fajny np jak ktoś chcę 5 k to ja mu daję 20.Umiem to i owo np mapperować obsługiwac się panelem pisać mniej skomplikowane skrypty,Jestem po mutacji mam ładny głos  mówię bassem wyrazistym bassem.Jestem fajnym człowiekiem miłym sympatycznym nikogo nie obrażam (chyba ze mnie sprowokuje).
Co zrobisz na serwerach:No mapperuję głównie na stanowiskach administratorskich siędzę
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: no 9,5
Czy byłeś kiedyś modem:no jak wspomniałem 7 razy
Napisz coś o sobie(min.7zdań):Jestem miły sympatyczny fajny lubie grac w kosza oraz piłke nozną .Jestem fajny no bardzo fajny wszyscy w klasię mnie lubią np gra tu kolega kacper426 [dblpt]) na waszym serwerze.Umiem całą mape w gta sa ;p  jestem dobrym kierowcą trochę mi ścina ale nic xd.Jestem dobrym człowiekiem jak wspomniałem na górze pomagam po prostu ludziom mam dobre serce [dblpt]).Przyjaciele mnię lubią jestem bardzo towarzyski wszędzie mnie jest pełno.

Liczę żę się nadaję [dblpt])-Xolox

Offline

#3 2017-04-21 18:48:04

dawid140901
Użytkownik
Dołączył: 2017-04-21
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 44.0.2510.1218

Odp: Rekrutacja Na Moderatora

Nick w grze: dawid140901

Login: dawid140901

Wiek: 15

Staż na MTA: 5 lat

Ortografia(0-10): 9/10

Staż na serwerze: Od nowego sezonu

Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań): Chiałbym zostać moderatorem na waszym serwerze, myślę że dał bym radę na tej posadzie. Byłem już kilka razy moderatorem oraz administratorem i zawsze spełniałem swoje zadania. Pomagam graczom jak tylko potrafię. Jeśli ktoś reklamuje serwer wiem jak sobie poradzić z takim graczem. Na serwerze mogę być długo jak tylko wracam ze szkoły wbijam na serwer. Jeśli mam jakieś wolne dni jestem dłużej wiec mogę na bieżąco pomagać. Staram się też nie popełniać błędów w pisowni. Nie obrażam również graczy jestem kulturalną osobą więc nie pozwalam sobie na takie zachowanie wobec innych.

Co zrobisz na serwerach: Wniosę porządek i kulturę.

Znajomość ortografii i interpunkcji : Dobra

Czy byłeś kiedyś modem: Byłem modem a nawet administratorem i myślę że spisywałem się ze swoich zadań

Napisz coś o sobie(min.7zdań): Mam na imię Dawid pochodzę z Kujawsko-Pomorskiego z okolic Bydgoszczy (mam do Bydgoszczy 50km). Chodzę do klasy 2 gimnazjum. Po skończeniu Gimnazjum planuje pójść do szkoły Mundurowej. W wolnym czasie lubię pograć w Mta, CSGO, Euro Truck Simulator 2. Choć od ostatniego czasu więcej gram w Mta. Po za komputerem jeżdżę na crossie z moim kuzynem. Czekam na pozytywne rozpatrzenie podania.

Ostatnio edytowany przez dawid140901 (2017-04-21 18:48:53)


Kezy   Cię obserwuje  [dblpt]D

Offline

#4 2017-04-22 15:13:31

DaVe
Użytkownik
Dołączył: 2017-04-22
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 53.0

Odp: Rekrutacja Na Moderatora

Nick w grze: .DaVe
Login: .DaVe
Wiek: 19 lat
Staż na MTA: 5 lat
Ortografia(0-10): 9,5/10
Staż na serwerze: 3 dni
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań): Chciałbym zostać moderatorem z kilku powodów. Pierwszym powodem, jest to że znam dużo komend przypisanych do rangi moderator i potrafię ich używać. Kolejnym powodem, jest to że potrafię współpracować z członkami Administracji jak i z innym graczami na serwerze. Jestem także bardzo aktywny, gdyż lubię grać na tym serwerze. Następnym powodem, jest to że jestem osobą, która potrafi podporządkować się wyższym rangom. Przedostatnim powodem jest to, że potrafię rozwiązywać nawet największe konflikty graczy, tak aby żadna ze stron nie ucierpiała. Ostatnim zaś powodem, jest to że znam się na mappowaniu obiektów w MTA, więc jak będzie potrzeba to mogę coś zmappować.
Co zrobisz na serwerach: Chciałbym wprowadzić szacunek graczy do Administracji oraz żeby panowała tam najlepsza atmosfera.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 10/10
Czy byłeś kiedyś modem: Tak.
Napisz coś o sobie(min.7zdań): Witajcie. Na imię mam Dawid i pochodzę z województwa Kujawsko-Pomorskiego z miasta Bydgoszcz. Uczęszczam do 3 klasy zawodowej na profilu Mechanik Samochodowy. Po skończeniu tej szkoły planuję iść do Technikum Informatycznego, gdyż moją pasją są samochody jak i komputery tak jak i to co jest z nimi związane. W wolnym czasie lubię pograć w CS:GO, Patch of Exile a także w MTA. Gdy nie mam chęci na gry to idę sobie do swojego samochodu i sobie przy nim majsterkuje. Z natury jestem osobą spokojną oraz uprzejmą wobec innych, trudno jest wyprowadzić mnie z równowagi przez co nie ma ze mną żadnych konfliktów. Lubię sobie czasem pożartować ze znajomymi więc, wynika z tego że, jestem osobą o super poczuciu humoru

Offline

#5 2017-04-22 20:25:46

Kezy
Administrator
Dołączył: 2017-04-21
Liczba postów: 2,020
Windows 7Chrome 57.0.2987.133

Odp: Rekrutacja Na Moderatora

SERWERA NIE MA  --- PODZIEKUJCIE JCOB'OWI

Offline

#6 2018-06-07 20:51:28

NafazowanY
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-07
Liczba postów: 1
Windows 8Opera 53.0.2907.68

Odp: Rekrutacja Na Moderatora

Nick w grze: NafazowanY
Login: NafazowanY
Wiek: 15
Staż na MTA: 5 lat
Ortografia(0-10): 7-10 (Żeby się nie przechwalać)
Staż na serwerze: Jestem nowy ale ogarniam duzo (1 Dzien) [dblpt])
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań):  Sprawiłoby mi to wielką radość, a co najważniejsze dało szansę na zdobycie nowego doświadczenia oraz cennej wiedzy z tego, czym się interesuję i pasjonuję! Jestem osobą, która lubi wyzwania, rywalizację i nie boi się porażek. Byłaby to dla mnie wielka szansa się wykazać. Sądzę że każdy ma prawo dostać szansę. Ranga moderatora wiąże się z pełnym ogarnięciem i powagą. Nie przeszkadzam innym graczom, a raczej im pomagam.Zasługuje na tą rangę, bo wiem, że zawsze dobrze i sumiennie wypełniam swoje obowiązki, można na mnie liczyć. Jestem osobą która szybko się uczy i nawiązuję nowe znajomości. Od dawna przyglądam się pracy moderatora. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie i będę przyczyniał się do rozwoju serwera jak tylko potrafię. Gram tu od bardzo dawna i mam bardzo dobrą opinię. Zawsze chętnie zawieram nowe znajomości, staram się, aby ludzie dostrzegali mnie jako człowieka, a nie gracza. Nie jestem typem samoluba, który widzi tylko własny czubek nosa. Myślę, że jestem aktywnym graczem jak na czas poświęcany na grę. Kontakt pomiędzy graczami też mam dobry tak samo z administracją. Chętnych na to stanowisko jest bardzo dużo ale ja jestem w stanie sprostać tak trudnemu zadaniu oraz poświęcić swój czas na rangę moderatora. Zapewniam, że swoje obowiązki będę wykonywał z sercem i pełnym zaangażowaniem. Myślę, że mojej osobie można zaufać. Jestem bardzo aktywnym graczem na serwerze. Nie boję się zmian. Lubię pracować w grupie. Mam dokładną ortografię (lecz czasem zdarza mi się popełnić błąd) co przez to mogę jak najdokładniej porozumieć się z graczami pisemnie tak aby zrozumieli każde moje zdanie które napisałem na czacie.
Co zrobisz na serwerach: będę się opiekował serwerem czyli Opieka In-Game oraz dbał o dobro serwera. [dblpt])
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:  6
Czy byłeś kiedyś modem: Tak
Napisz coś o sobie(min.7zdań): Mam na imię Martin,Uczęsczam do 2  klasy Gimnazjum.Z natury jestem pomocną,miłą i spokojną osobą.Pochodzę z województwa Podlaskiego.Jestem średniego wzrostu,mam niebieskie oczy,ciemne włosy i nie boje się żadnych wyzwań.W wolnych chwilach lubię grać na komputerze,chodzić na siłownie i uprawiać różnego rodzaju sport.Słucham każdej muzyki jaka wpadnie w ucho.Mam dystans do siebie jak i innych.Potrafię zachować się w każdej sytuacji.Gdy występuje jakiś konflikt zawsze postępuje tak aby obie strony wyniosły z niego zysk.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
isfidis - kreatywnanazwa - mtaoneliferpg - extrame - mta-worldrpg